✍Zapisz się na bezpłatny trening próbny! Sprawdź zanim zaczniesz!✍

“Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!” – Mark Fisher

60 minutowy Trening Próbny zawiera:

1. Ocena sprawności fizycznej
2. Ocena techniki wykonywania ćwiczeń
3. Nauka techniki ćwiczeń
4. Zapoznanie z warsztatem pracy
5. Pomiary ciała
6. Ustalenie planu wytycznych do treningu
7. Konsultacja żywieniowa
8. Zalecenia suplementacyjne

Zapisz się na Bezpłatny trening!

* pole wymagane

Przykładowe Treningi

Uwaga: Twój trening próbny będzie ostatecznie potwierdzony po otrzymaniu przeze mnie wiadomości.

Gdzie odbywają się treningi?
Treningi personalne odbywają się w Organic Fitness Malta – ul. Baraniaka 6, 61-131 Poznań.

Opinie klientów

Tymoteusz Honkowicz
Tymoteusz Honkowicz
2023-05-24
Świetny trener i mega pozytwna osoba, która nastraja każdego dnia dobrą energią  😉 Profesjonalnie dopasowuje plan treningowy wraz z dietą. Nic tylko przychodzić i trenować.
Katarzyna domerecka
Katarzyna domerecka
2023-05-18
Jeśli szukacie znakomitego i doświadczonego trenera , który znajdzie ćwiczenia pod pasowane pod was oraz pomoże wam wyrobić kondycje i zrzucić zbędne kg to taki właśnie jest trener Michał . Zaraził mnie pasją do ćwiczeń i nie wyobrażam sobie teraz nie chodzić na treningi do niego ????. Polecam jak najbardziej trenera Michała . Jest najlepszy! Trenuje z Michałem już kilka miesięcy i widzę pierwsze efekty. Michał duży nacisk kładzie na technikę wykonywania ćwiczeń, zawsze motywuje jeśli ma się gorszy dzień, wspiera, odpowiada na wszystkie zadane pytania , ma duże poczucie humoru przez co treningi są jeszcze lepsze ! A jeśli komuś brak motywacji do ćwiczeń to nawet poćwiczy razem z tobą żeby zmotywować jeszcze bardziej ????????
Kuba Grzeskowiak
Kuba Grzeskowiak
2023-05-18
Polecam Michała z całego serca
Szymon Stankiewicz
Szymon Stankiewicz
2023-05-18
Polecam!
Bogna Gołochowicz
Bogna Gołochowicz
2023-03-31
Profesionalizm i rzetelna praca, zawsze przygotowany, uśmiechnięty i gotowy na nowe wyznawania! Polecam z całego serduszka
Kocia Wiedźma
Kocia Wiedźma
2023-03-30
Super osobowość, urozmaicone treningi. Obserwuje podopiecznego i pozostaje w kontakcie - a jak wiemy troska trenera jest mega ważna 🙂 Jako moja pierwsza "przygoda" z trenerem personalnym, nie mogłam lepiej trafić. Polecam z całego serducha!
Łukasz Lewandowski
Łukasz Lewandowski
2023-02-16
Polecam Michała jako trenera personalnego 🙂 Efekty widoczne już po kilku treningach, zdecydowana poprawa samopoczucia, zdrowia, wytrzymałości, siły oraz redukcja masy. Oczywiście w trakcie treningu można porozmawiać na luźne tematy 🙂 POLECAM ! 🙂
karolina nowak
karolina nowak
2023-01-29
Michał to cudowny trener, pełen zaangażowania i wiedzy, umiejący dostosować jakość treningu do wymagań klienta. Z całego serca polecam!
Ania Sz
Ania Sz
2023-01-27
Polecam na maksa treningi z Michałem, współpracujemy razem od sierpnia - treningi są różnorodne, przez co się nie nudzą, a atmosfera na treningu świetna. Dzięki czemu zawsze wracam do niego z uśmiechem! 🙂
Monika Kwiatkowska
Monika Kwiatkowska
2023-01-26
Treningi z trenerem Michałem to czysta przyjemność. Próbowałam wielu aktywności fizycznych, jednak za każdym razem kończyło się na słomianym zapale. W przypadku zajęć z trenerem Michałem człowiek czuje, że mimo tego, że meczy się fizycznie to bardzo odpoczywa psychicznie, na tyle, że zajęcia nie są ciężkim obowiązkiem, a przyjemnością w zgiełku codziennych obowiązków. Trener Michał dzięki swojemu podejściu sprawia, że można się poczuć na sali jak z kumplem, który wszystko wytłumaczy i jak trzeba to zmobilizuje. Polecam każdej osobie, która chce poprawić technikę i wprowadzić aktywność fizyczna do swojego codziennego życia.