✍Zapisz się na bezpłatny trening próbny! Sprawdź zanim zaczniesz!✍

“Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!” – Mark Fisher

60 minutowy Trening Próbny zawiera:

1. Ocena sprawności fizycznej
2. Ocena techniki wykonywania ćwiczeń
3. Nauka techniki ćwiczeń
4. Zapoznanie z warsztatem pracy
5. Pomiary ciała
6. Ustalenie planu wytycznych do treningu
7. Konsultacja żywieniowa
8. Zalecenia suplementacyjne

Zapisz się na Bezpłatny trening!

* pole wymagane

Przykładowe Treningi

Uwaga: Twój trening próbny będzie ostatecznie potwierdzony po otrzymaniu przeze mnie wiadomości.

Gdzie odbywają się treningi?
Treningi personalne odbywają się w Organic Fitness Malta – ul. Baraniaka 6, 61-131 Poznań.

Opinie klientów

Tomasz Urbaniak
Tomasz Urbaniak
2024-04-05
Michał jest bardzo kompetentny, komunikatywny, cierpliwy, z dobrym poczuciem humoru. W jasny i prosty sposób pokazuje i objaśnia ćwiczenia. Bardzo szybko czułem pozytywne efekty treningów. Współpracuje się z nim bardzo dobrze i bez problemowo Podchodzi do każdego indywidualnie. Zawsze doradzi, znajdzie alternatywne ćwiczenia na dna grupę mięśni jeśli zajdzie tak potrzeba. Dodatkowo wiele potraw, z jadłospisu, który Michał rozpisał, zagościło u mnie na stałe. Szczerzę polecam Michała jako trenera.
Chef Mirko Terapia
Chef Mirko Terapia
2024-02-19
Il miglior Trainer di Poznan!!!
Wiktoria Maciaszek
Wiktoria Maciaszek
2024-01-31
Gorąco polecam! Zależało mi na nauce prawidłowej techniki do treningu siłowego i dzięki kompetencjom trenera Michała udało mi się to i mogłam zacząć sama trenować na siłowni:)
Łukasz Dziedzic
Łukasz Dziedzic
2023-10-16
Mega polecam współpracę z Michałem. Jest doświadczonym trenerem, każde ćwiczenia dostosowuje do możliwości osoby ćwiczącej. Jest zawsze zaangażowany i gotowy odpowiedzieć na każde pytania dotyczące ćwiczeń. Ja swoją przygodę ze zdrowym trybem życia i siłownią zaczynałem właśnie z Michałem, dzięki niemu polubiłem siłkę i przekonałem się, że przy dobrze dobranej diecie i regularnym ćwiczeniom da się osiągnąć planowane efekty. Plan żywieniowy przygotowany przez Michała i ćwiczenia pomogły mi schudnąć 11kg w 3 miesiące. Wygląd wyglądem, ale kondycja też o wiele lepsza.
Tymoteusz Honkowicz
Tymoteusz Honkowicz
2023-05-24
Świetny trener i mega pozytwna osoba, która nastraja każdego dnia dobrą energią  ;) Profesjonalnie dopasowuje plan treningowy wraz z dietą. Nic tylko przychodzić i trenować.
Katarzyna domerecka
Katarzyna domerecka
2023-05-18
Jeśli szukacie znakomitego i doświadczonego trenera , który znajdzie ćwiczenia pod pasowane pod was oraz pomoże wam wyrobić kondycje i zrzucić zbędne kg to taki właśnie jest trener Michał . Zaraził mnie pasją do ćwiczeń i nie wyobrażam sobie teraz nie chodzić na treningi do niego 😁. Polecam jak najbardziej trenera Michała . Jest najlepszy! Trenuje z Michałem już kilka miesięcy i widzę pierwsze efekty. Michał duży nacisk kładzie na technikę wykonywania ćwiczeń, zawsze motywuje jeśli ma się gorszy dzień, wspiera, odpowiada na wszystkie zadane pytania , ma duże poczucie humoru przez co treningi są jeszcze lepsze ! A jeśli komuś brak motywacji do ćwiczeń to nawet poćwiczy razem z tobą żeby zmotywować jeszcze bardziej 😎😁
Kuba Grzeskowiak
Kuba Grzeskowiak
2023-05-18
Polecam Michała z całego serca
Szymon Stankiewicz
Szymon Stankiewicz
2023-05-18
Polecam!
Bogna Gołochowicz
Bogna Gołochowicz
2023-03-31
Profesionalizm i rzetelna praca, zawsze przygotowany, uśmiechnięty i gotowy na nowe wyznawania! Polecam z całego serduszka
Kocia Wiedźma
Kocia Wiedźma
2023-03-30
Super osobowość, urozmaicone treningi. Obserwuje podopiecznego i pozostaje w kontakcie - a jak wiemy troska trenera jest mega ważna :) Jako moja pierwsza "przygoda" z trenerem personalnym, nie mogłam lepiej trafić. Polecam z całego serducha!