O MNIE

Cześć! Nazywam się Michał Konieczny i jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz absolwentem AWF w Poznaniu.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem od wczesnych lat dziecięcych uczęszczając na dodatkowe zajęcia z unihokeja i piłki nożnej. W dalszym ciągu moja pasja do sportów rozwijała się i poznawałem i praktykowałem kolejne dyscypliny sportowe takie jak koszykówka czy sztuki walki.

W okresie szkoły średniej przyszedł “kryzys aktywności fizycznej”. Straciłem chęć i motywację do uprawiania sportów – miałem poczucie zawieszenia w próżni.
Zderzenie nadchodzącego dorosłego życia, z młodzieńczym niezdecydowaniem spowodował, że przez prawie rok nie praktykowałem, żadnych aktywności poza regularną grą w piłkę 1x w tygodniu. W wieku 18 lat pierwszy raz, za namową kolegi, poszedłem na siłownie i złapałem bakcyla do ponownego funkcjonowania z aktywnością fizyczną. Pokierowało to moim życiem na studia Wychowania Fizycznego.

Przez trzy lata byłem nauczycielem wychowania fizycznego, oraz trenerem piłki nożnej. Jednak szybko okazało się praca z grupą a, praca 1:1 z dorosłym człowiekiem sprawia mi największą radość i satysfakcję.

Pracuję jako trener od 2018 roku i przez ten czas współpracowałem z ponad setką osób. Każdy z klientów jest inny i posiada swoje własne, spersonalizowane cele. Dostosowanie odpowiedniej metody pracy, zastosowanie idealnej metody odżywiania do każdego klienta spowodował, że wiem jak sprawić, aby aktywność fizyczna była odpoczynkiem od codziennych problemów i sposobem na rozładowanie stresu. A odżywianie sprawiało przyjemny dodatek do treningów. Dzięki mojemu doświadczeniu jestem w stanie skutecznie pokierować podopiecznym do osiągnięcia celu.

Prywatnie lubię obejrzeć dobry serial lub film, jestem pasjonatem podróży. W wolnym czasie lubię pograć na Playstation lub poczytać dobrą książkę. Jestem wiernym kibicem Realu Madryt i dwóch największych poznańskich klubów piłkarskich.

Zgłoś się do mnie jeżeli:

• chcesz poprawić swój wygląd i samopoczucie,
• chcesz spędzić czas efektywnie i w sympatycznej atmosferze,
• chcesz poprawić nawyki żywieniowe,
• jesteś zmotywowany do osiągnięcia celu.

Ty już znasz mnie, teraz…
Czas na Twój ruch!

OPINIE KLIENTÓW